Професія «Кухар»

Кухар – це цікава і прекрасна професія. Кухар може без усяких зусиль і питань організувати і підготувати вечір або урочисту подію. Він знає товарну характеристику продуктів, особливості обробки овочів, м’яса, риби. Вільно володіє технологією приготування страв, як легких так і складних, банкетних і фірмових страв. Кухар вміє і знає як працювати на технологічному обладнанні. Без проблем складає меню, робить калькуляцію і складає технологічні картки. Знає правила і умови зберігання продуктів і страв. Вміє готувати, порціонувати і відпускати продукцію. Завжди працює з наснагою і любов’ю, перетворює звичайні продукти на шедеври кулінарії.DSC00947 DSCN3603

Професія «Кондитер»

Кондитер – це фахівець, що виготовляє кондитерські вироби, десерти, та інші солодкі напої, страви. Представників цієї професії можна зустріти у великих готелях, ресторанах і пекарнях. Рідше кондитером називається людина, чий бізнес пов’язаний з продажем кондитерських виробів.

Професія кондитер складна і потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, але багатьох знань та вмінь. Ця професія передбачає як ручну, так і механізовану роботу за допомогою автоматичних приладів та устаткування: маслорізка, пекарні, змішувачі, ножі, котли, духові шафи, тощо. Проводить дуже багато різноманітних операцій: фільтрацію, вимірювання, виготовлення тіста, випікання, оздоблення тощо.

IMG_9337

29103931_408361632925220_3635457041721458688_n

Професія «Офіціант»

Офіціант – дуже клопітлива і відповідальна професія. Офіціант є господарем залу, бо він організовує і підгодовує зал до прийому відвідувачів. Він досконало володіє прийомами обслуговування, вміє накривати і сервірувати столи. Знає форми складання салфеток, володіє і знає рецептуру і технологію страв, напоїв. Насамперед вміє грамотно і делікатно спілкуватися з клієнтами, має бути психологом, вміє залагодити конфлікти, знає англійську мову, Досконало знає порядок прийому замовлень, правила подачі страв, виписування рахунків, володіє досконало касовим апаратом.DSC01695

Професія «Бармен»

Бармен – це обличчя кожного закладу. Бармен якісно і швидко обслуговує клієнтів. Знає рецептури приготування безалкогольних і слабоалкогольних напоїв, вміє досконало користуватися барменським приладдям, скляним посудом. Без проблем відпускає напої, делікатно спілкується з відвідувачами закладу. Вміє оформити вітрину барної стійки, експлуатувати обладнання і створити своїм вмінням свято для клієнтів.062 IMG_0933

Професія «Перукар (перукар-модельєр)»

Перукар — спеціаліст, що займається доглядом за волоссям клієнтів, створенням зачісок.

Перукар робить різні види стрижок, зачісок, фарбування, хімічну завивку і укладку, займається лікуванням волосся, коригує форму вус і бороди. Деякі перукарі спеціалізуються на постіжерних роботах: виготовленні париків, накладних вус, брів тощо.

Хороший майстер повинен вміти підкреслити переваги і приховати недоліки обличчя відвідувача. За допомогою хорошої зачіски можна скорегувати овал обличчя, зробити межі пропорційнішими і привабливішими. Добре підібрані кольори, тон і спосіб фарбування вигідно представлять відтінок шкіри і очей, приховають сивину. Перукар може бути фахівцем з жіночих, чоловічих або дитячих зачісок, або перукарем-універсалом.

Представники даної професії завжди затребувані, а у зв’язку з тим, що бажання людей гарно виглядати зростає, попит на них буде і далі зростати.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Професія «Манікюрниця»

Манікюрник — кваліфікований робітник, який виконує роботи з гігієнічного очищення та догляду нігтів і  шкіри рук, корекцію нігтів, їх нарощування, художній розпис, декоративне оздоблювання за допомогою сучасних технологій, надає клієнтам допомогу при виборі форми нігтів, кольору лаку, виду розпису.

IMG_5502

Професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва – основна й найбільш масова професія в сільському господарстві. Представник цієї професії працює на гусеничних і колісних тракторах та причіпних машинах, зернових і спеціальних збиральних комбайнах вантажопідйомністю до 3,5 тонн, ремонтує автомобілі, трактори і сільськогосподарські машини. Він не тільки замінює зношені деталі, але, при необхідності, самостійно виготовляє нескладні деталі, монтує цілі вузли за технічною документацією.DSCF4093

Професія «Слюсар з ремонту автомобілів»

Слюсар з ремонту автомобілів — робітник, який обробляє метали ручним або механічним інструментом, а також складає, регулює, ремонтує машини та механізми. Існує більше десяти спеціалізацій цієї професії.

Слюсар з ремонту автомобілів — спеціаліст, який готує машину в дорогу. В автомобільному транспорті професія слюсаря з ремонту автомобілів — це професія №2 після водія, якість і результат роботи якого багато в чому залежить від справності автомобіля.

Щоб автомашина запрацювала, її потрібно зібрати, налагодити, відрегулювати і випробувати, у процесі експлуатації — обслуговувати і ремонтувати. Все це — справа слюсаря з ремонту автомобілів. Чим складніша машина, тим вища кваліфікація слюсаря, і якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з «розумними» руками.

DSC04418

Професія «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування або електрик — фахівець, який працює в галузі електрики і електротехніки, що займається монтажем, експлуатацією або ремонтом електрообладнання та електричних кіл. Ця професія відноситься до категорії особливо небезпечних. Діяльність електромонтерів пов’язана з постійним ризиком, вимагає уважності і знання способів захисту від ураження електричним струмом, а також способів надання першої допомоги потерпілим при ураженні електричним струмом.

IMG_20191219_104019 (1)

IMG_20191218_104812 (1)