Можна сказати впевнено, що життя без інформації не можливе. Інформація всюди: це і книги, і ЗМІ (телебачення, радіо, газети та журнали), наша мова, наша посмішка, наша поведінка — то теж інформація, меседж, який ми несемо навколишньому нас світу. І як ми сприймаємо та як транслюємо інформацію, залежить лише від нас. Тож 4 березня в актовій залі ліцею Швець Людмила Дмитрівна провела інформаційно-просвітницький виховний захід «Що таке інформація та її роль в житті людини».

111Метою заходу було донести усвідомлення того, що розвиток особистості залежить від того, як ми сприймаємо та зчитуємо інформацію та яку інформацію світові несемо ми самі. На прикладі зовнішнього вигляду представників професії «кухар» з допомогою майстра в/н Іздебською М. В. учні аналізували, як можна не сказавши ні слова, залишити враження у людей та сформувати думку навколишніх. Також увага учнів була звернена на види інформації та на книги і роль їх в нашому житті. Для тих, хто не любить читати, а все одно любить інформацію, існують різні джерела та можливості. Серед таких — професійна література у відео уроках та майстер класах, художня література у екранізаціях відомих творів та романів.

По завершенню заходу, учні усвідомили, що так як ми читаємо книги, люди навколо, «читають» нас. Тому кожен з нас повинен намагатись бути цікавою книгою, бути кращою версією самого себе, намагатись бути кращими, ніж ми були вчора.

Презентація до заходу  Що таке інформація

1

312.