День Знань в ліцеї був насичений подіями. Урочиста лінійка розпочалась з традиційного привітання директора ліцею Гергуна Володимира Афанасійовича першокурсників та їх батьків, що вони обрали саме наш ліцей для здобування робітничої професії. Вже стало традицією на першій святковій лінійці нового навчального року нагороджувати відмінників навчання та активних учасників олімпіад та конкурсів. Тож учні отримала грамоти та дипломи.

Перед учнями виступив директор приватного підприємства «Центр-Монтаж-Енерго» Гончаренко Павло Вікторович , який подякував за співпрацю з ліцеєм та за кваліфікованих випускників, що працюють на підприємстві. З вітальним словом до присутніх звернувся Лузан Петро Григорович — головний науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

Почесними гостями в ліцеї була делегація Інституту професійно-технічної освіти, на чолі з їх директором Радкевич Валентиною Олександрівною.

В актовій залі для учнів пройшов урок миру від заступника інституту Ершової Л.М., презентаційний проект від Шимановського М.М.

В читальній залі пройшов круглий стіл, спілкування про проблеми професійно-технічної освіти!

Гарний початок нового навчального року та високий старт – велика відповідальність для викладачів, майстрів виробничого навчання та всіх причетних до професійно-технічної освіти!