15 лютого 2018 року  у  групі №13  пройшов відкритий урок викладача англійської мови Драчук Елеонори Євгеніївни на тему:  «Writing a letter of application» (Написання мотиваційного листа).

Урок передбачав досягнення такої мети: навчати учнів використовувати комунікативні навички та навички письма у власному житті використовуючи вивчену лексику з теми; навчити учнів робити висновки про прочитане та написане. Крім того, урок мав на меті і розвинути в учнів ліцею навички написання ділових листів відповідно до заданої структури та форми; розвинути навички правильної вимови, побудови речень, виразів.  Вдосконалення  невимушеного спілкування учнів іноземною мовою на уроці та  покращення рівня виразного читання англійською мовою теж були своєрідною метою.

Для проведення уроку викладач Драчук Е.Є. використала роздатковий матеріал та мультимедійну презентацію. Урок проходив у постійному англомовному діалозі з учнями. Використаний продуктивний метод, який спрямовував учнів на проведення аналізу структури та прикладу мотиваційного листа, також ситуативні вправи, які застосувались для вдосконалення знань, умінь і навичок учнів. Учні під час уроку проявляли  активність та практикували застосування свого словникового запасу з англійської мови.

Writing a letter of application       презентація до уроку     план-конспект відкритого урокуанглмови

IMG_9040