14 жовтня 2015 року вперше в історії України відзначався День захисника України. З нагоди свята цього дня в Державному навчальному закладі «Уманський професійний аграрний ліцей» відбувся урочистий захід. 

Сьогодні слово козак асоціюється не тільки з історичними персонажами, а й із сьогоднішніми славними синами України, які захищають нас від небезпеки на східному кордоні нашої держави, щодня ризикуючи своїм життям, покладаючись на власні сили, добрі серця своїх побратимів, допомогу всіх українців. Саме козацька сила нескорених надає їм наснаги, підтримує бойовий дух та віру в перемогу. Символічно, що цього ж дня відзначається День козацтва.

Під час святкування присутні згадали всіх, кого вже немає серед живих, хто став взірцем мужності, сміливості та патріотизму, вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих героїв АТО, хто поліг у Києві на Майдані під час Революції гідності, виборюючи право на свободу всього українського народу.

IMG_7549

IMG_7548

IMG_7563

IMG_7558

В ліцеї до Дня Захисника України було проведено виховні години, зустрічі з учасниками АТО.

IMG_7292

Виставка творчих робіт учнів – малюнки, вишиванки, вірші.

IMG_7579

Започатковано проведення турніру з футболу на кубок «Пам’яті героїв АТО».

IMG_7593

Учні груп №15 та 23 взяли участь у міських заходах. Цікавою та змістовною була година спілкування з учасниками АТО Вакуликом Максимом, Дібровою Василем та учасником Другої світової війни Кимлачем В. С.

IMG_7506

IMG_7527

Світла пам’ять  всім загиблим уманчанам, кого вже немає серед живих, хто став взірцем мужності, сміливості та патріотизму, хто загинув, виборюючи право на свободу всього українського народу.

IMG_7537