Вшанування пам’яті жертв політичних репресій та 75-х роковин депортації кримськотатарського народу

17 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій та 75-х роковин депортації кримськотатарського народу, учні Уманського професійного аграрного ліцею разом з громадськістю міста вшанували пам’ять невинно убієнних тоталітарним режимом, поклавши вінки і квіти до Пам’ятного знаку жертвам політичних репресій.

1 Читати далі…

В ліцеї пройшли навчання з пожежної безпеки та правильності дій в надзвичайних ситуаціях

Згідно плану роботи по цивільному захисту 14 травня в ліцеї пройшло спеціальне навчання з пожежної безпеки на тему «Основні вимоги пожежної безпеки. Правила поведінки викладачів та учнів під час виникнення пожеж чи надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

2 Читати далі…

Молодіжний ярмарок вакансій «Кузня кадрів»

11 травня в Умані відбулось офіційне відкриття туристичного сезону. Пройшли тематичні виставки-презентації, молодіжний ярмарок вакансій «Кузня кадрів», художній пленер «Уманська весна», вікторини, майстер-класи, концертно-розважальна програма. Відбулась презентація туристичного квесту та інтерактивної екскурсії “Колесо часу” в рамках акції “Ніч у музеї”. Наш ліцей є постійним учасником всіх міських заходів та виставок. Так і цього разу для всіх відвідувачів були представлені робітничі професії, які можна здобути в ліцеї. 3 Читати далі…

День Перемоги

Щорічно 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. У цей день у 1945 році Німеччина оголосила про свою капітуляцію у Другій світовій війні. Саме у такому форматі пам’ять полеглих у Другій світовій війні сьогодні в Україні вшановують втретє, адже Верховна Рада встановила 8 травня Днем пам’яті і примирення  тільки у 2015 році.

1 Читати далі…

Тиждень безпеки дорожнього руху

В ліцеї з 6 по 8 травня пройшли заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Учні зустрілись з представником Національної Поліції та прослухали лекцію на тему: «Дотримання правил дорожнього руху та наслідки ДТП».

3

Читати далі…