Вітання ветеранів в Будинку милосердя з нагоди відзначення 76-ої річниці вигнання нацистів з України

Щороку 28 жовтня в нашій країні відзначають День визволення України від німецько-фашистських загарбників. В ході німецько-радянської війни (1941-1945) саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від нацизму. За мир українці сплатили надзвичайно високу і страшну ціну – близько 9 мільйонів життів наших земляків. Україна пам’ятає та ніколи не забуде тих, хто рятував свою Батьківщину від загарбників.

Напередодні, 22 жовтня 2020 року з нагоди відзначення 76-ої річниці вигнання нацистів з України відбулось засідання клубу ветеранів війни та праці «Надвечір’я», під час якого було сказано багато теплих слів та вручено нагороди учасникам.

Читати далі…
СЕМІНАРИ-ПРАКТИКУМИ (У ФОРМАТІ SKYPE-КОНФЕРЕНЦІЇ) ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ

22 та 23 жовтня (у форматі Skype-конференції) пройшли: семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів і семінар-практикум для заступників директорів з навчальної роботи (методистів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Читати далі…
Участь у засіданні обласного методичного об’єднання педагогічних працівників професій швейного напрямку та сфери послуг

15 жовтня відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників професій швейного напрямку та сфери послуг (у режимі Skype-конференції), в якому прийняли участь і педагогічні працівники нашого ліцею.

На засіданні були розглянуті такі питання:

Читати далі…
День захисника України в ДНЗ «Уманський ПАЛ»

14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці в Україні водночас відзначають День захисника України та День Українського козацтва – це свято мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг, патріотичного духу Українського народу. Це також день пам’яті та пошани тих, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності.

З нагоди відзначення Дня захисника України в ДНЗ «Уманський ПАЛ» було підготовлено та проведено низку заходів:

Читати далі…
Екскурсія на метеорологічну станцію – теорія, підкріплена практикою

В рамках вивчення теми «Характеристика стану тропосфери. Погода. Клімат» (географія 11 кл.) 12 жовтня 2020 року учні ДНЗ «Уманський ПАЛ» (гр. 33) під керівництвом викладача географії Ткач Юлії Іванівни здійснили навчальну екскурсію на метеорологічну станцію міста Умань. Вже 135 років метеостанція входить до переліку реперних (опорних) кліматичних станцій, цілодобово здійснює базові метеорологічні спостереження та передає метеорологічну інформацію до Всесвітньої Метеорологічної Організації.

Читати далі…