В Державному навчальному закладі «Уманський професійний аграрний ліцей» продовжується вступна кампанія

Першокурсників чекають затишні кабінети, майстерні та лабораторії. Викладачі та майстри готові передати свої знання та уміння новоприбулим майбутнім кваліфікованим робітникам. Протягом минулого навчального року заклад випустив більше 240 випускників,  які, здобувши улюблену професію, працюють на благо України.

Читати далі…
Триває підготовка до нового навчального року в ДНЗ «Уманський ПАЛ»

ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей – це потужний заклад професійної (професійно-технічної) освіти, де здійснюється підготовка робітничих кадрів за такими напрямками: сільське господарство, автомобільний, харчовий та побутовий напрямок.

Читати далі…
Вступна кампанія в ДНЗ «Уманський ПАЛ» триває

Сьогодні на ринку праці в Україні зростає попит на робітничі професії, а роботодавці готові платити працівникам достойну заробітну плату.

Державний навчальний заклад «Уманський професійний аграрний ліцей» запрошує всіх бажаючих вступати до нашого ліцею, обравши професію за вподобанням.

Читати далі…
Перевірні роботи з професій харчового напрямку в ДНЗ «Уманський ПАЛ»

Наприкінці 2019-2020 навчального року в ліцеї успішно пройшли перевірні роботи з виробничого навчання з професій харчового напрямку.

Під керівництвом майстра виробничого навчання Фролової С. О. проведено перевірні роботи з професії «Кухар 3-го розряду» в групі № 14, де учні готували та презентували смачні страви. А в групі № 33 майстром виробничого навчання Іздебською М. В. організовано перевірні роботи з професії «Офіціант 3-го розряду».P_20200623_105733_p

Читати далі…

Участь у конкурсі «Донорство – це круто!»

Учні Державного навчального закладу «Уманський професійний аграрний ліцей» взяли участь у дитячому творчому конкурсі «ДОНОРСТВО – ЦЕ КРУТО!», проведеного Черкаським обласним центром служби крові спільно з Управлінням освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.Малюнок Химишинець Читати далі…