Батьківські збори в Уманському професійному аграрному ліцеї

6 вересня 2019 року в Уманському професійному ліцеї проведено збори за участю батьків учнів першокурсників. Тема зустрічі стосувалася адаптації учнів до навчання у ліцеї.
1 Читати далі…

Свято Першого дзвоника та День Знань

Свято Першого дзвоника та День Знань в Уманському професійному аграрному ліцеї розпочалося з урочистої лінійки, яку традиційно розпочав директор закладу Володимир Афанасійович Гергун. Він привітав першокурсників (а їх в нашому закладі — 220), які обрали наш заклад для здобуття професії.

1 Читати далі…

Випуск 2019

27 червня 2019 року в Уманському професійному аграрному ліцеї відбулись урочисті заходи з нагоди випуску кваліфікованих робітників аграрної сфери.

1a

Читати далі…

Обласний конкурс «Стежками історичної та культурної спадщини регіону»

З лютого по травень 2019 року пройшов обласний конкурс «Стежками історичної та культурної спадщини регіону». Творчий колектив Державного навчального закладу «Уманський професійний аграрний ліцей» став переможцем та нагороджений дипломом Конкурсу у номінації за кращий проект про волонтерів та воїнів сучасності за проект «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя».

Читати далі…

Всеобуч «Український правопис»

18 червня в ліцеї викладач української мови та літератури Костюк Ніна Іванівна провела для педагогічних працівників всеобуч «Питання українського правопису».

2 Читати далі…