Відкрите практичне заняття з предмету «Технології»

Українська кухня як одяг, іде в ногу з модою. Вже нікого не здивуєш приготуванням звичайного борщу, чи приготуванням вареників. Мета кухарів – не лише нагодувати, а й здивувати, захопити, вплинути як на органи чуття, так і на емоції людини, створити шоу. Для цього вони використовують сучасні техніки та текстури у приготуванні та оздоблені страв. Одна з таких – молекулярна кухня. Викладач спеціальних дисциплін харчового напрямку Натальченко К. М. на практичних заняттях навчає учнів елементам молекулярної кухні.

5 Читати далі…

Директор ДНЗ «Уманський ПАЛ» Гергун Володимир Афанасійович нагороджений Почесною Грамотою за вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти

14 — 16 березня 2019 року в Києві пройшла головна подія освітньої галузі України – Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Державний навчальний заклад  «Уманський професійний аграрний ліцей», яким керує директор Гергун Володимир Афанасійович, окрім Золотої Медалі та диплома, отримав численні визнання та нагороди. Сам же директор також був нагороджений Почесною Грамотою за вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти.  Тож ще раз вітаємо та бажаємо нових звершень у майбутньому!

1 Читати далі…

ДНЗ «Уманський ПАЛ» пишається нагородою – Золота медаль та Диплом

14-16 березня 2019 року в Києві проходить головна подія освітньої галузі України – Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Наш ліцей в черговий раз став учасником виставки та отримав нагороду Золоту медаль та Диплом у номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів».  Пишаємось!

11 Читати далі…

ДНЗ «Уманський ПАЛ» — учасник Десятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»

14 березня 2019 року розпочала свою роботу головна подія освітньої галузі України – Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. ДНЗ «Уманський ПАЛ» в черговий раз став учасником виставки.

1

Читати далі…

І тур конкурсу «Знавці права»

Щорічно на базі ДНЗ «Уманський ПАЛ» проводиться І тур конкурсу серед учнів закладів середньої освіти міста Черкаси та Черкаської області «Знавці права». Цей рік не став винятком. Тож 13 березня з різних регіонів області з’їхались учасники до Умані.

1

Читати далі…