Педагогічні читання – 2021

13 січня в ДНЗ «Уманський ПАЛ» відбулися педагогічні читання на тему: «Інтеграція компетентністного навчання у зміст професійної освіти».

У своїх доповідях на читаннях педагоги обговорили сучасний стан системи професійної (професійно-технічної) освіти, роль інтеграційних процесів компетентнісного навчання, вимоги до професійної компетентності кваліфікованого робітника, переваги дуальної форми професійної освіти.

Читати далі…
Новорічні подарунки дітям від колективу ліцею

Новий рік – казкове свято в житті кожної дитини. Немає в світі малюка, котрий, в очікуванні на довгожданий вечір, не мріяв би про щось особливе. Дуже важливо, щоб відчули радість і діти, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Читати далі…
Вітаємо з Новим 2021 роком!

Новий рік — одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят, яке щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах. Його чекають і дорослі і діти, сподіваючись, що наступний рік буде кращим за попередній. Це одне з небагатьох свят, що об`єднує все людство.

Враховуючи вимоги карантинних обмежень, учні ДНЗ «Уманський ПАЛ» під керівництвом художнього керівника Яночкіної Анастасії Миколаївни підготували відеопривітання до свята Нового року:

Читати далі…
Перевірні роботи з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» 3-го розряду

30 грудня 2020 року, за підсумками виробничого навчання за І семестр в групі №20 під керівництвом майстра виробничого навчання Галасуна Миколи Васильовича, проведено перевірні роботи з професії  «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Учні виконували роботи 3-го розряду.

Читати далі…
Перевірні роботи з професії «Кухар» 4-го розряду

30 грудня, під керівництвом майстра виробничого навчання Стригун Наталії Володимирівни, в групі №23 успішно пройшли перевірні роботи з професії «Кухар» 4-го розряду.

Читати далі…