Семінар-практикум для педагогічних працівників професій ресторанної сфери

19 квітня 2021 року відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій ресторанної сфери з теми: «Впровадження сучасних виробничих технологій у освітній процес з метою підготовки кваліфікованих робітників згідно сучасних вимог підприємств замовників кадрів». У заході взяли участь також педагогічні працівники нашого ліцею.

Читати далі…
Допомога військовим від волонтерського загону «Гарт»

15 квітня 2021 року волонтерський загін «Гарт» (33 група) ДНЗ «Уманський ПАЛ» під керівництвом Оксани Кравченко та Елеонори Драчук в черговий раз відвідав волонтерську організацію «РАЗОМ» (м. Умань) та передав військовим на фронт необхідні речі.

Читати далі…
Результати участі ДНЗ «Уманський ПАЛ» в обласній виставці педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2021»

З метою підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, впровадження новітніх педагогічних технологій, підтримки творчої ініціативи, створення умов для популяризацїі кращого педагогічного досвіду з 6 по 8 квітня пройшла обласна виставка педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2021» (в дистанційному режимі).

Читати далі…
Нарада для керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області

08 квітня 2021 року, в рамках проведення обласної виставки педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2021, відбулася нарада для керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Читати далі…
Круглий стіл для педагогічних працівників природничо-математичних предметів, інфраструктурного напрямку та професій офісного забезпечення

08 квітня 2021 року, в рамках обласної виставки педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини — 2021», відбувся круглий стіл для педагогічних працівників природничо-математичних предметів, інфраструктурного напрямку та професій офісного забезпечення закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Перспективи впровадження STEM-освіти у загальноосвітню та професійну підготовку здобувачів освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області. Обмін досвідом».

Читати далі…