«Польща» – відкритий урок з географії в ДНЗ «Уманський ПАЛ»

4 грудня 2019 року в ліцеї викладачем географії Ткач Юлією Іванівною був проведений відкритий урок в групі № 11 на тему: «Польща».

Метою уроку було визначити місце країни у світі та регіоні, з’ясувати її зовнішньоекономічну діяльність, зв’язки з Україною; формувати уміння учнів працювати з різними джерелами інформації, розвивати інтелектуальні здібності, навички роботи з картою, співвідносити вивчений матеріал з реаліями сьогодення; виховувати пізнавальний інтерес до географії.

IMG-9b80dcf9aa8871b7893f93fb3b70b464-V Читати далі…

Відкритий урок із спецпредмету з професії «Кухар, офіціант, бармен»

4 грудня 2019 року викладач нашого ліцею Стригун Наталія Володимирівна в групі № 33 провела відкритий урок  з предмету «Новітні технології у оздобленні страв» на тему: «Виготовлення їстівного посуду з шоколаду і його використання». Урок складався з теоретичної та практичної роботи.

IMG-efbafc68d5ead71b4e4717e2ef00cf52-V Читати далі…

Висока мотивація та бажання навчатись новому

Сьогодні на ринку праці України та світу одними із найбільш затребуваних професій є робітничі професії.

В рамках співпраці з роботодавцями в нашому ліцеї 2 грудня 2019 року відбулася зустріч з директором міжнародного центру «АНТЕЙ» Ліпським А. В.

IMG_20191202_082119

Читати далі…

СНІД: подумай про майбутнє – обери життя!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня – це попередження всім про болючу рану суспільства – СНІД, який виник наприкінці ХХ сторіччя. І прикро те, що ми, як і багато років тому, не хочемо повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.

В рамках співпраці 29 листопада 2019 року для участі у вечорі запитань та відповідей по темі: «СНІД/ВІЛ, що це?» до Уманської міської бібліотеки-філії №4 були запрошені учні групи №14 та №33 нашого ліцею на чолі з викладачем Старовойтовою Тетяною Володимирівною і майстрами виробничого навчання: Фроловою Світланою Олександрівною та Іздебською Мариною Вікторівною.

IMG_4488

Читати далі…

І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

Сьогодні на ринку праці існує великий попит на висококваліфікованих робітників, тому головне завдання нашого ліцею підготувати робітничі кадри для потреб нашої держави. Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» є одним із тих заходів, де надзвичайно талановита молодь може показати рівень своєї кваліфікації. Учень нашого ліцею, групи №45, Олег Бондар представляв наш заклад в І відбірковому турі у номінації «Електромонтажні роботи».

1 Читати далі…