Професійний розвиток педагогічних працівників

21 жовтня 2021 року відбулося обласне засідання Школи молодого спеціаліста для педагогічних працівників професій харчового напряму з теми: «Методика проведення уроків виробничого та теоретичного навчання».

Читати далі…
Викладачі навчалися

20 жовтня 2021 року відбувся обласний семінар-практикум для викладачів освітніх галузей «Математика» та «Природознавство» з теми: «Сучасні освітні технології в методичному арсеналі викладача ЗП(ПТ)О на уроках природничо-математичних предметів».

Читати далі…
Виховна робота в гуртожитку

Важливу роль у вирішенні проблеми виховання в ліцеї відіграє правильне використання всього комплексу виховного впливу на здобувачів освіти у навчальному процесі та пізнавальній роботі. Особливе значення в забезпеченні комплексності та нерозривності виховної роботи є діяльність гуртожитку ліцею.

Читати далі…
Вдосконалюємо цифрову компетентність

18 жовтня 2021 року на базі НМЦ ПТО у Черкаській області відбувся семінар для викладачів загальноосвітнього та професійного напрямів з теми: «Розвиток цифрової компетентності викладача: пошук інформації».

Читати далі…
Здобувачі освіти ДНЗ «Уманський ПАЛ» взяли участь у загальноміських заходах

14 жовтня, з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у місті відбулось урочисте вшанування пам’яті Героїв, які у різні часи ціною власного життя захищали незалежність нашої держави.

Читати далі…