Випуск 2022


В умовах воєнного стану наш заклад продовжує свою роботу – підготовку кваліфікованих робітників, які будуть працювати на благо нашої країни. Так, 25 березня дипломи кваліфікованого робітника отримали 25 випускників, які навчались за професією «Кухар, офіціант, бармен». Державна кваліфікаційна атестація була успішно проведена.

Виховні години «Хибний виклик: помилка чи злочин?», «Інтернет-безпека та критичне мислення»

23 лютого 2022 року викладачка ДНЗ «Уманський ПАЛ» Елеонора Драчук провела виховні години у групах №10 та №13 на тему: «Хибний виклик: помилка чи злочин?», «Інтернет-безпека та критичне мислення».

Читати далі…
Виховна година «Татуювання – мода чи безглуздя»

22 лютого 2022 року в групі №13 майстром виробничого навчання Оксаною Кравченко була проведена виховна година на тему: «Татуювання – мода чи безглуздя».

Читати далі…
Виховна година та батьківські збори в групі №34

З метою інформування про дії людей в складних обставинах 22 лютого 2022 року в групі №34 класним керівником Тетяною Бражник та майстром виробничого навчання Інною Скакун було проведено виховну годину на тему: «Обережно тероризм. Евакуаційні заходи на випадок надзвичайної ситуації».

Читати далі…
Відкритий урок зі спеціальної технології з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

22 лютого 2022 року викладачем спецпредметів Віталієм Свиридюком у групі №15 було проведено відкритий урок зі спеціальної технології на тему: «Особливості оперативних перемикань в установках напругою до 1000 В».

Читати далі…