Випуск 2019

27 червня 2019 року в Уманському професійному аграрному ліцеї відбулись урочисті заходи з нагоди випуску кваліфікованих робітників аграрної сфери.

1a

Читати далі…

Обласний конкурс «Стежками історичної та культурної спадщини регіону»

З лютого по травень 2019 року пройшов обласний конкурс «Стежками історичної та культурної спадщини регіону». Творчий колектив Державного навчального закладу «Уманський професійний аграрний ліцей» став переможцем та нагороджений дипломом Конкурсу у номінації за кращий проект про волонтерів та воїнів сучасності за проект «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя».

Читати далі…

Всеобуч «Український правопис»

18 червня в ліцеї викладач української мови та літератури Костюк Ніна Іванівна провела для педагогічних працівників всеобуч «Питання українського правопису».

2 Читати далі…

Семінар підвищення кваліфікації для викладачів: «Міст до професійної освіти — німецька у навчальних закладах системи професійно-технічної освіти»

6-7 червня 2019 року викладач іноземної мови Драчук Е.Є.  стала учасником семінару підвищення кваліфікації  для викладачів : «Міст до професійної освіти — німецька у навчальних закладах системи професійно-технічної освіти». Семінар пройшов в м.Київ у Goethe Institut.

viber_image_2019-06-08_17-42-04 Читати далі…

Конкурс креативних відеоробіт німецькою мовою для учнів професійно-технічних навчальних закладів: «Моя професія — найкраща»

В квітні-травні 2019 року німецька громадська організація Goethe-Institut, метою якої є популяризація німецької мови за кордоном та підтримка міжнародної культурної співпраці різних країн з Німеччиною, в Україні оголосила про проведення конкурсу креативних відеоробіт німецькою мовою для учнів професійно-технічних навчальних закладів: «Моя професія — найкраща». Про конкурс можете дізнатись за ссилкою  https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/ver/mbb.html.

Учень Уманського професійного аграрного ліцею Олег Бондар, який відвідує лінгвістичний гурток німецької мови, прийняв участь у даному конкурсі. Під керівництвом викладача ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей», керівника лінгвістичного гуртка німецької мови Драчук Елеонори Євгеніївни він успішно пройшов у другий етап конкурсу, створивши відео на тему: «Моя професія — найкраща». Читати далі…