ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей»

оголошує прийом учнів на 2019-2020 н. р.

Наші професії:               

На базі - 11 класів

1. «Тракторист –машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»);  слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;  водій автотранспортних засобів (категорія  «С»)»,  термін навчання – 1.6  року.

2. «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів  (категорія  «С1»)», термін навчання – 1 рік.

3. «Кухар, кондитер», термін навчання –  1,6 року.

4. «Кухар, бармен», термін навчання – 1,6 року.

5. «Перукар (перукар-модельєр)», термін навчання – 1 рік.

На базі – 9 класів

1. «Тракторист –машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»);  слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;  водій автотранспортних засобів (категорія  «С»)»,  термін навчання – 3 роки.

2. «Тракторист –машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»);  електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів (категорія “С1”), термін навчання – 3.6  роки.

3. «Кухар, бармен»,  термін навчання – 3 роки.

4. «Кухар, офіціант, бармен», термін навчання – 3.7  роки.

5. «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник», термін навчання – 3 роки.

На контрактній основі:

1.Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А1», «А2», «В1», «Н1», «С1», «G1», «D1» — 2.5 міс.

2. Водій автотранспортних  засобів (категорії  “В”) – 10 міс.

Для більш детальної інформації звертайтесь за адресою: місто Умань, вулиця Залізняка 4, або за телефоном (04744) 3 40 07.

Якщо бажаєте навчатися в нашому навчальному закладі, Ви можете подати заяву до вступу, не виходячи з дому. Для цього Вам необхідно скачати нижче наведену форму для вступу, заповнити її, відправити за адресою uman_pal@.ukr.net з назвою теми «Заява на вступ».

правила призначення стипендій

Заява для вступу