28 квітня 2016 року в ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей» відбувся семінар-практикум для викладачів української та зарубіжної літератур: «Методика проведення уроків узагальнення і систематизації знань».

Удосконалення професійної компетентності викладачів української та зарубіжної літератур – головна мета семінару.

Основними напрямками роботи проведення семінару-практикуму були:

1. Методика проведення уроків узагальнення і систематизації знань.

2.Унормування навчально-плануючої документації викладачів гуманітарних предметів.

3. Комплексно-методичне забезпечення гуманітарних предметів.

4. Презентація кращого досвіду

DSCF9762

Під час семінару учасники переглянули два уроки, які провели викладач української літератури КостюкН.І. із теми: «Сила ліричного героя у поезіях 20-х років» та викладач зарубіжної літератури Гергун Н.І. – «Перехрестя цивілізації в оповіданні «Дамаскін» Милорада Павича».

Обидва уроки були проведені з використанням сучасних методик, насичені різноманітними формами навчання: робота у малих групах, презентація індивідуальних проектів, проблемні завдання. Під час уроків були використані метод гронування, робота з кросвордом, таблицями, схемами, вправи на встановлення відповідності, презентації, театралізоване інтерв’ю, поетичне попурі тощо. Усі представлені форми і методи навчання відповідали обраному типу уроку – уроку узагальнення і систематизації знань.

DSCF9764

 

 

 

 

 

 

 

DSCF9756

DSCF9770

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCF9767