В квітні-травні 2019 року німецька громадська організація Goethe-Institut, метою якої є популяризація німецької мови за кордоном та підтримка міжнародної культурної співпраці різних країн з Німеччиною, в Україні оголосила про проведення конкурсу креативних відеоробіт німецькою мовою для учнів професійно-технічних навчальних закладів: «Моя професія — найкраща». Про конкурс можете дізнатись за ссилкою  https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/ver/mbb.html.

Учень Уманського професійного аграрного ліцею Олег Бондар, який відвідує лінгвістичний гурток німецької мови, прийняв участь у даному конкурсі. Під керівництвом викладача ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей», керівника лінгвістичного гуртка німецької мови Драчук Елеонори Євгеніївни він успішно пройшов у другий етап конкурсу, створивши відео на тему: «Моя професія — найкраща».

У відеоролику прозвучала розповідь німецькою мовою про майбутню професію  «Електромонтер»,  її значення у нашому суспільстві та її актуальність.  Крім того, можна було побачити етапи його навчального дня в нашому закладі, зокрема, і уроки електротехніки, які проходять під керівництвом викладача  спецдисциплін Свиридюка Віталія Вікторовича.

Наступним та завершальним етапом конкурсу буде симуляційна гра німецькою мовою у жовтні 2019 року в Києві. Бажаємо  успіху  та перемоги!