Для більшості з нас успіх — це якісь досягнення у світі. Для багатьох успіх — це не досягнення, а визнання і оплески. Для інших — це не кінцева мета, а рух до неї, коли сам шлях приносить задоволення та дарує відчуття успіху: такі люди цінують процес більше, ніж нагороду. Деякі люди взагалі відмовляються прагнути успіху, іноді з-за страху перед поразкою, а іноді з-за страху перед … самим успіхом! І мало, хто буде вважати себе цілком успішним, якщо просто буде проживати кожен день з відвертістю та простотою! На якомусь етапі життя всі ми неодмінно ставимо собі це питання: «Що ж успіх означає для мене?» - навіть якщо це питання залишається в нашій свідомості всього на кілька хвилин!

Так в ліцеї 12 лютого в групі №32 практичний психолог Ярема Н. В. та бібліотекар Швець Л. Д. провели спільний психолого-інформаційний розвиваючий захід на тему: «Що потрібно мені для успіху».

20190212_105120

Метою цієї зустрічі було: зорієнтувати учнів на самостійне життя після навчання в ліцеї. Учні з’ясували, які особисті якості повинні мати, щоб стати успішним і над чим потрібно їм ще працювати. Людмила Дмитрівна розкрила секрети проведення співбесід з роботодавцями та написання резюме. Практичний психолог Наталія Володимирівна провела кілька психологічних вправ на розвиток уваги, спостережливості та впевненості у власних силах. Також учні «малювали» успіх і їм це вдалось. Вони зрозуміли, що шлях до успішного життя відкритий для кожного.

3

2

1

7

6

5

4