Українці у всі часи та понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати нам доводилось багато і часто. Доводиться і нині. Захищати себе від нападників і не допустити завоювання території.

День захисника України– це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

IMG_9753

День захисника України — свято молоде в історії незалежної України, проте вже набуло особливого значення. Довгим і тернистим шляхом ішла Україна до дня своєї самостійності. Багато випробувань та негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу та незалежність. І завжди в цій боротьбі поруч із народом йшов воїн-солдат.

До цієї дати в ліцеї пройшла акція «Напиши лист-вітання захиснику», яку організувала та провела викладач історії Старовойтова Т. В. Всі свої сподівання та надії учні висловили у листах-привітаннях.

IMG_9748

IMG_9750

IMG_9749

Учень групи №14 Марк Сирота намалював малюнок-картину «Вільний козак»

IMG_9753

З вітальним концертом «Від козаків до кіборгів»  учні завітали у військову частину, щоб воїни відчули тепло та турботу молодого покоління.

Сьогодні Україна знову довела всьому світові, що вона має шляхетних синів і дочок, здатних навіть ціною життя захистити свій народ, свою землю від навали агресора. Для українців тисячолітня боротьба триває.

Слава Україні! Героям слава!

DSC08635

DSC08640