Абетка – це фундамент будь-якої мови, а мова – важлива складова ідентичності людини.

Команда українського інституту Projector створила  проєкт «Шрифтова абетка української ідентичності». У ньому за допомогою шрифтової дизайнерки Катерини Королевцевої зібрали аж 33 шрифти українських дизайнерів – адже саме 33 літери містить наша українська абетка.

Ми звикли, що українське – це щось про вишивку або розпис. І це справді так! Але шрифти, якими надруковано підручник чи набрано сайт, теж можуть містити національний колорит.

Викладач української мови Ольга Звіревич провела відкритий урок у 28 групі на тему «Таємниці українських літер». На уроці здобувачі освіти під керівництвом викладача дослідили шрифтову абетку, дізналися, які історії ховають літери в цій абетці та визначили складові національної ідентичності українців.