День вчителя в Україні традиційно відзначають у першу неділю жовтня. Всі знають, що праця вчителя складна, важка і надзвичайно відповідальна. В стінах нашого ліцею 5 жовтня відбувся концерт, присвячений Дню працівника освіти.

IMG_9705

Сухомлинський В.О., розмірковуючи про унікальність учительської професії, писав: «Працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити. Ткач уже через годину бачить плоди своєї роботи. Сталевар через кілька годин радіє з вогненного потоку металу. Хлібороб, сіяч через кілька місяців милується колосками і жменею зерна, вирощеного в полі… А вчителеві треба працювати роки, щоб побачити предмет свого творіння, буває, минають десятиріччя, і ледве-ледве починає позначатися те, що ти замислив».

В стінах нашого ліцею 5 жовтня відбувся концерт, присвячений Дню працівника освіти. Учні продемонстрували найрізноманітніші таланти та присвятили свої виступи улюбленим викладачам. Директор Володимир Афанасійович Гергун подякував педагогічному колективу за сумлінну працю, адже учні та вчителі в нашому ліцеї стали міцною та дружньою родиною!

IMG_9695

IMG_9690

IMG_9689

IMG_9698

IMG_9699

IMG_9709

IMG_9705