Директор ліцею Володимир Афанасійович Гергун 31 травня взяв в участь у засіданні круглого столу щодо модернізації підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів відповідно до потреб економіки та визначення шляхів інноваційного розвитку професійної (професійно-технічної) освіти у Черкаській області.

Круглий стіл пройшов за ініціативи та сприяння Данилевського В.В., начальника головного управління освіти науки і Черкаської облдержадміністрації, та Ткаченко В. І., заступника начальника управління-начальника відділу вищої, професійно-технічної освіти та фінансового забезпечення, у приватному навчальному закладі Український аграрний ліцей (УАЛ).

IMG-5155

Також на засіданні Були присутні директори інших закладів ПТНЗ області, Мартинюк Н.В. директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області та методист Єсєннікова О. М.Представники Українського аграрного ліцею:директор- Ярошинська О. та керівник професійного відділення Войтік А., викладачі Оляднічук Р. та Кравченко В. поділилися досвідом роботи та проектами у роботі.

 

Обговорювались питання розвитку системи підготовки кваліфікованих фахівців для аграрного сектору.

IMG-5168

9