У рамках Тижня природничих предметів викладач хімії та біології Ірина Мельник і майстер виробничого навчання Тетяна Масленцова організували для здобувачів освіти 13 та 18 груп захоплюючу екскурсію до Уманського краєзнавчого музею.

Ліцеїсти мали змогу ознайомитися з унікальними експозиціями, які відображають багатство та різноманіття рослинного і тваринного світу нашого краю. Вони побачили зразки флори та фауни, дізналися про рідкісні й зникаючі види, занесені до Червоної книги України, а також простежили, як змінювалася природа Поділля в різні історичні епохи.

Такі зустрічі з природничими надбаннями рідного краю розширюють світогляд здобувачів освіти, формують бережливе ставлення до довкілля та усвідомлення того, що кожен із нас відповідальний за збереження унікальної природи України.

Екскурсія стала не лише пізнавальною, а й надихаючою, адже допомогла молоді відчути нерозривний зв’язок між людиною та природою.