Гордість нашого ліцею — відмінники навчання: 

2017-2018 н. р.

Стричук Вадим Леонідович (Група № 42)

Сегеді Антон Васильович (група №48)

Копійчук Дарія Олександрівна (група №48)

Деркач Альона Сергіївна (група №43)

Сабадин Софія Анатоліївна (група №43)

Кучер Віталій Олександрович (група №43)

Попірайко Анастасія Юріївна  (група №44)

2016 рік

з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2») ; слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії  «С», група № 30:

Новосьолов Юрій Миколайович

Сіваченко Ілля Сергійович                                         

 з професії «Плодоовочівник, кухар», група № 44:

Кучеренко Світлана Миколаївна

Поліщук Мар’яна Вікторівна

 2015 рік

з професії:  «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва  категорії  «А1», «А2» ; слюсар з ремонту  автомобілів,  водій автотранспортних засобів категорії  «С», група № 42:

Гулеша Олександр  Сергійович

Когут Тарас Романович

Мусієнко Олександр Ігорович

Яношевський Володимир Юрійович

Столярчук Олег Віталійович

з професії «Кухар, бармен», група № 47:

Даниленко Вікторія Вікторівна

Повх Ольга Сергіївна

Сімончук Анна Олександрівна

 з професії «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник», група № 49:

Немеш Валентина Володимирівна

Футько Ганна Андріївна                               .

з професії: «Плодоовочівник, кухар», група № 43, 44:

Бондар-Скребова КатериніаВадимівна

Драчук Ганна Миколаївна

Драюк Іван Костянтинович

Півторак Мирослава Миколаївна

Попик Нікіта Васильович

Савіна Марина Сергіївна

Цовбун Валерія Валеріїна

Головченко Юлія Миколаївна

Яворська Мирослава Володимирівна

Ярошенко Яніна Володимирівна

 з професії:  «Слюсар з ремонту  автомобілів,  водій автотранспортних засобів категорії  «С1», група № 31:

Батов Олег Олегович

2014 рік

з професії: «Слюсар з ремонту  автомобілів,  водій автотранспортних засобів категорії  «С1», група № 31

Гнатюк Василь Ігорович

Дибушкін Максим Васильович

Мовчан Ігор Ігорович

Ткаченко Микола Миколайович

Хлівнюк Богдан Романович

 з професії: «Плодоовочівник, кухар», група № 43:

Вараниця Едуард Валентинович

Шевчук Віталій Вікторович

Юхименко Анастасія Петрівна